ekskurzija 31

Dugo očekivana ekskurzija…

Krenuli smo 23.9.2018. u 20:00 sati. Vožnja do Venecije je trajala punih 12. sati. Brodicom smo stigli do Venecije I obišli sve znamenitosti grada na vodi. U popodnevnim satima smo stigli u Rimini gdje smo se I smjestili u hotel New Jolie.

Narednog dana smo krenuli u obilazak Riminija, noć smo proveli u obližnjoj diskoteci. Trećeg dana smo obavili izlete do San Marina i Ravenne nakon čega smo imali slobodnu noć. Nakon doručka smo se uputili prema Veroni I obišli taj prelijepi grad. Odsjeli smo u blizini zabavnog parka Gardaland u kojem smo proveli nezaboravan i ujedno posljednji dan naše ekskurzije. U ranim jutarnjim satima smo stigli u Mostar I tu se naše putovanje završava.

Više slika pogledajte u galeriji na ovom linku.