JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

danNezavisnosti 3

Učenici mostarskih osnovnih i srednjih škola danas su u gradu Mostaru zajedničkom manifestacijom pod nazivom ''Volim Bosnu i Hercegovinu'' , obilježili Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine. U ovoj manifestaciji su učestvovali i učenici i profesori naše škole.

Noseći obilježja svoje zemlje defilirali su od Starog mosta do Španskog trga, gdje su uz bogat kulturno zabavni program obilježili 1. mart, Dan nezavisnosti BiH, te ukazali na značaj referenduma kojim su 1. mata 1992. godine njihovi predci izglasali nezavisnost zemlje.

Ovim putem svim učenicima, profesorima i roditeljima JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole, kao i svim građanima čestitamo Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine!

danNezavisnosti 2

danNezavisnosti 6

danNezavisnosti 10

danNezavisnosti 13

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com