Error

[sigplus] Critical error: Image gallery folder slike/2013-2014/sah_2013 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Dana 14.12.2013. godine u organizaciji Sportskog Saveza Grada Mostara održano je prvenstvo srednjih škola Grada Mostara u ŠAH-u.
Na ovogodišnjem takmičenju prijavljeno je 13 škola/ekipa. Školsku ekipu sastavljena je od tri ( 3 ) učenika i jedne ( 1 ) učenice. Odigrano je 5 kola po Švicarskom sistemu u prostorijama Hotela Bristol.
Ekipa Mašinsko-saobraćajne škole u sastavu: Šemić Adil, Jelovac Admir, Čolaković Haris, Brekalo Lejla uspjela je osvojiti ukupno 7 mjesto, dok je najbolji pojedinac na trećoj jakosnoj ploči bio Jelovac Admir koji je ostvario sve pobjede .
Prvo mjesto osvojila je ekipa JU Ruđera Boškovića, drugo mjesto JU Druga Gimnazija, treće mjesto Koledž Ujedinjenog Svijeta.
ČESTITAMO UČESNICIMA NA USPJEŠNOM PREDSTAVLJANJU NAŠE ŠKOLE!!!!

Voditelj sekcije:
prof. Idriz Haris